ثبت مکان کسب و کار در اسنپ

چگونه موقعیت مکانی کسب و کار خود را در نقشه اسنپ ثبت کنیم.

تاکسی اینترنتی اسنپ از سیستم OpenStreetMap که سیستمی متن‌باز و عمومی برای نمایش نقشه است استفاده می‌کند. جهت اضافه کردن محل‌های کسب و کار مثل مغازه، دفتر کار، شرکت و … در این نقشه می بایست از طریق وبسایت https://www.onosm.org این کار را انجام بدهید.

نکته مهم : توجه داشته باشید به تازگی onosm.org دسترسی از طریق کشور ایران را مسدود کرده است و شما لازم است ابتدا امکان دسترسی از طریق IP خارج از کشور به این وب سایت را برای خود فراهم نمائید. مزیت مهم دیگر این کار این هست که با ثبت محل کسب و کار خود در این نقشه، اطلاعات شما در ده‌ها نرم‌افزار آنلاین که از این سیستم نقشه استفاده می‌کنند قابل مشاهده خواهد بود.

نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید اینکه با توجه به اینکه گوگل به تازگی ارائه سرویس های نقشه خود را برای توسعه دهندگان از حالت رایگان به حالت پولی درآورده، طی ماه های گذشته بسیاری از توسعه دهندگان از نقشه های گوگل به این سیستم رایگان و متن باز مهاجرت کرده اند و این روال رو به افزایش است در نتیجه به زودی شاهد وب سایت و اپلیکیشن های متعدد داخلی و خارجی خواهیم بود که جهت امکان نقشه از این سیستم استفاده خواهند کرد و شما با انجام و طی این مقاله برای همیشه و در نرم افزارهای تحت وب و اپلیکیشن موبایل زیادی محل کسب و کار خود را ثبت شده خواهید دید و مخاطبان شما با سهولت بیشتری به شما دسترسی خواهند داشت، بنابراین مزایای بیشتری هم در آینده برای شما وجود خواهد داشت، انجام این مهم صرفا” ثبت محل در اسنپ نیست و مزایای بیشماری را برای شما به همراه خواهد داشت. وارد سایت https://www.onosm.org شوید.

بعد از ورود شدن در قسمت پایین صفحه می‌توانید یک نقشه را مشاهده کنید. در این نقشه، محل کسب و کار خود را به صورت دقیق جستجو کنید و علامت مکان‌نما را روی نقطه‌ دلخواه خودتان قرار دهید.

مشخصات جزئیات کسب و کار خود را وارد کنید!

موقع وارد کردن اطلاعات دقت داشته باشید، فرمت‌های لازم برای فیلدهای مختلف را به درستی وارد کنید، مثلا هنگام وارد کردن شماره تلفن از اعداد انگلیسی استفاده کنید و پیش‌شماره‌های لازم را هم قبل از آن درج کنید. برای انتخاب دسته‌بندی موضوعی کسب و کار لازم است از میان کسب و کارهای موجود که با کار شما همخوانی موضوعی دارد یک یا چند مورد را انتخاب نمایید.

تبریک! شما موفق شدید، مکان کسب و کار خودتون را در اسنپ ثبت کنید. دیگه ارباب رجوع ها راحت میتونن شمار پیدا کنند. نکته: لازم است منتظر بمانید تا تغییرات ارسال شده در سایت ثبت شوند.

برای مشاهده وضعیت محلی که ثبت کردید، می‌توانید روی لینک موجود در خط دوم پیام بالا کلیک کنید و آخرین وضعیت محل کسب و کارتان را مشاهده کنید.

نظرتان را بنویسید
دیدگاه
نام
ایمیل