درباره ما …

          وبسایت cafejostojo.ir زیر مجموعه کانون آگهی و تبلیغاتی نگین کویر با شماره پروانه ۱/۲۲۰۴۷/۲۲۱ با مدیریت سرکار خانم مهدیه حیدری تندرو است که برای گسترش و توسعه تبلیغات فضای مجازی کسب و کارها راه اندازی شده. نگین کویر  کار خود را از اردیبهشت ۱۳۸۳ در زمینه طراحی، چاپ و تبلیغات آغاز نموده و از آن زمان در طراحی و چاپ انواع نیازمندیها، آگهی نامه، پیکهای تبلیغاتی، طراحی و اجرای انواع کمپینهای تبلیغاتی فعالیت داشته است.

         و اینکه ضمن فعالیت در زمینهای قبلی وبسایت کافه جستجو را برای تکمیل فعالیت های خود در جهت خدمت رسانی به کسب و کارها برای تبلیغات ارزان و پر بازده راه اندازی شده تا کسب و کارها خود را به دنیا معرفی کنن و خدمات و محصولات شان در دسترس مشتریان و متقضایان قرار دهند. و رونق و سود را نصیب خود و مشتریان کنند.

          همانگونه که کانالهای تلگرامی و پیجهای اینستاگرامی مکملی شدند برای گسترش تبلیغات در فضای مجازی و راه جدیدی شدند برای معرفی خدمات و محصولات برندهای مختلف، اکنون وبسایت تبلیغات و فروش آنلاین کافه جستجو به کمک شما آمده تا به طور جهانی برند، محصولات و خدمات شما را به دنیا معرفی کند. و به شما این امکان را بدهد که محصولات خود را بدون محدودیت زمان و مکان به فروش بگذارید.